728 x 90
Uydu Alıcılar Redline Uydu Alıcıları Yazılım

Redline Uydu Alıcıları Yazılım

7 ay önce     Uydu Alıcılar 1
Redline Uydu Alıcıları Yazılım

Lütfen okuyunuz: Uydu alıcı cihazlara yazılım atmak risklidir. Yanlış yazılım atmak cihazın flaşına zarar verir cihaz bir daha açılmayabilir. Redline uydu alıcınızı güncellemeden önce cihazınıza ait son yazılımı indirdiğinizden emin olun.Yazılım yükleme işlemini elektrik kesilme riski olan yerde yapmayınız yükleme esnasında elektrik kesilmesi cihaza zarar verecektir.

Usb İle Yazılım Nasıl Yüklenir:

Yazılım indirmeden önce redline uydu alıcı cihazının modelinden emin olun ve o modelin yazılımını indirin.

İndirmiş olduğunuz dosya rar dosya olarak inmektedir bilgisarayınızda rar dosya programı olması gerekir.

Rar içinden çıkarılan yazılım dosyasını flaş bellek usb de dediğimiz belleğe alıyoruz.

(WinRar Proğramı indirmek için tıklayın)

Usb belleği cihaza takıp menüden güncelleme bölümüne girerek usb ile güncelleyi seçerek usb bellekteki yazılım üzerine gelip ok tuşu ile başlatıyoruz. Yazılım yükleme esnasında kesinlikle usb belleği çıkarmıyoruz elektrik kablosunu fişten çekmiyoruz.Yazılım yüklemesi sırasında yükleme işlemi bitmeden usb belleği çıkarır veya cihazdan elektrik bağlantısını keser iseniz cihaz zarar görebilir.

uyarı: usb ile güncelleme esnasında uyumsuz yazılım uyarısı alırsanız indirmiş olduğunuz yazılım farklı bir model içindir uydu alıcınızın modeline ait yazılımı indirdiğinize emin olarak deneyin.

Redline uydu alıcınız yazılım yükleme sonrası kendisi kapanır açılır.

 

Bilgisaraydan yazılım yüklemesi

Loader ile yüklemeyi kullanıcalara tavsiye etmiyoruz bilgisaraydan yazılım yüklemek ciddi teknik bilği gerektirir Daha önce bilgsaraydan uydu alıcıya yazılım yükleme tecrübeniz yok ise kesinlikle denemeyin.

Uyarı: Forum sayfalarında redline uydu alıcılar ile ilğili farklı yazılımlar paylaşılmakta olduğunu görüyoruz bu tür farklı yazılımlar uydu alıcı cihazınıza zarar vermekte ve garanti kapsamından çıkarmakta olduğunu hatırlatırız. Redline uydu alıcınızı uzun yıllar sorunsuzca kullanmak için orjinal yazılım kullanınız.

Güncel emu keys dosyası indir >>>>>>>>>>

Dosya içinde Ts Hd ve Plus serisi  güncel key dosyası mevcuttur

Keyler 26 Haziran 2017 tarihlidir sirius powervu keyler ok.

Bu keyler online güncellemeden farklı kendi tedariğimizdir.

Redline Uydu AlıcıTüm Modellerin Güncelleme ve Kurtarma Yazılımları

Yazılım yükleme ve sonrası doğacak hasar arıza gibi durumlar yazılım yükleyen kişinin kendisine aittir sayfamız sorumlu tutulamaz..

  1. Avatar Mehmet
    Slm.youtubede videonuzu gördüm.Yakın zamanda redline ts 140 super hd cihaz aldım cihazın yazılımı 2016 görünüyor bende online güncelleme yapmak istedim ancak o bölüm çalışmıyor cihazın yazılım sürümüde yazmıyor bende flastan atmak istiyorum sayfanızda bulunan yazılım cihazın hangi özelliğini değiştirecek acaba
    2 ay önce